kadra

KADRA 2016/2017

Kadra szkoły w roku  2016/2017

Dyrektor szkoły: Mateusz Przyjazny (od 1.09.2008 r.)

                                            wicedyrektor: Izabela Dubanowicz (od 1.09.2007 r.)

Nauczyciele w roku szkolnym 2016/2017

/ szkoła macierzysta w Opatówku/

L.p. Nazwisko i imię Nauczany przedmiot

Wychowawca

oddziału

  Oddział przedszkolny    
1 Bąkowska Sylwia Wychowanie przedszkolne Oddział przedszkolny A
2. Pietrowska Beata Wychowanie przedszkolne Oddział przedszkolny C
3. Woźniak Olga Wychowanie przedszkolne Oddział przedszkolny B
  Szkoła podstawowa    
       
4 Albrecht Renata Edukacja wczesnoszkolna II a
5 Antczak Lidia Matematyka VI b
6 Binkowska Bożena Religia -
7 Błaszczyk Zbigniew Muzyka -
8 Buchla Magdalena Logopeda  -
9 Chrystek Grażyna Technika, Matematyka VI a
10 Cygan Marta Język polski V a
11 Cyl Aneta Edukacja wczesnoszkoln I
12 Dubanowicz Izabela Przyroda, Wychowanie fizyczne V c
13

Foltyńska

Mariola

Bibliotekarz -
14 Frydrychowicz Beata

Język polski,

 Historia i społeczeństwo

VI c
15 Karwowska Anna Informatyka      
16 Kaźmierczak Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna III a
17 Kobyłka Kinga

Logopeda,

pedagogika specjalna

-
18 Ks. Kubisiak Mariusz Religia  
19 Kubacka Klaudia Edukacja wczesnoszkolna III d
20 Kubiak Katarzyna Matematyka V b
21 Kupczyk Joanna Wychowanie fizyczne IV b
22 Kwaśniewska Bogumiła Edukacja Wczesnoszkolna II d
23 Lewicka Katarzyna Język angielski /także w ramach edukacji wczesnoszkolnej/  
24 Lintner Ala Edukacja wczesnoszkolna III c
25 Litwin Joanna Plastyka, Historia i społeczeństwo IV a
26 Ludwiczak Kamila Pedagog szkolny -
27 Matczak Sonia( w/z Monika Rutowicz Język angielski -
28 Melka Małgorzata Wychowawca świetlicy  -
29 Muzalewski Zbigniew Wychowanie fizyczne -
30 Narczyńska Renata Wychowawca świetlicy, PDŻ -
31 Noskowska Magdalena Wychowanie fizyczne IV c
32 Nycek Magdalena Wychowawca świetlicy  
33 Ochocka Barbara ( w/z Magdalena Dębowiak Przyroda  
34 Pogorzelec Maria Edukacja wczesnoszkolna III b
35 Przyjazny Mateusz Historia i społeczeństwo  
36 Skinder Dorota Religia, Przyroda -
37 Smolicka Anna Język polski V d
38 Suchorska Dorota Wychowawca świetlicy  
39 Szkudlarek Artur Język angielski / także w ramach edukacji wczesnoszkolnej/ -
40 Walczak Iwona Edukacja wczesnoszkolna II a
41 Witczak Agnieszka Edukacja wczesnoszkolna II c
 

Pracownicy administracji:

  1. Lewicka Maria– sekretarz szkoły
  2. Suchorska Dorota – sekretarka

i obsługi:

  1. Dobrzańska  Małgorzata
  2. Łuczak Teresa 
  3. Marciniak Bożena
  4. Melka Małgorzata  (pomoc nauczyciela wychowania przedszkolnego)
  5. Nycek Magdalena – asystent nauczyciela; kl. I-III
  6. Okuniewska Stefania
  7. Pawlak Józef - konserwator
  8. Pilarczyk Maria / w zastępstwie Grudziecka Żaneta/

Filia w Sierzchowie

- nauczyciele w roku szkolnym 2016/2017 

  Oddział przedszkolny  Nauczany przedmiot  Wychowawstwo
1 Marciniak  Dżesika Wychowanie przedszkolne Oddział przedszkolny
  Szkoła podstawowa    
2 Cichorek Ewa Religia  
3 Galuba Magdalena Edukacja wczesnoszkolna II i III
4 Kobyłka Kinga Logopeda  
5 Ludwiczak Kamila Pedagog szkolny  
6 Marciniak Dżesika Edukacja wczesnoszkolna I
7 Szkudlarek Artur Język angielski /w ramach edukacji wczesnoszkolnej/  
9 Suchorska Dorota Bibliotekarz+ wychowawca świetlicy  

Pracownicy administracji:

1. Suchorska Dorota - sekretarka

i obsługi:

2. Teresa Zawadzka- woźna